taxify w Polsce

Taxify w Polsce – aplikacja, zalety i kod promocyjny na przejazd


Twój kod promocyjny TAXIFY 20 PLN:

779VJ

 

Od 18 listopada 2016 roku na Polski rynek wkracza nowy gracz – Taxify. Jak do tej pory zapowiada się na najpoważniejszego konkurenta, dla wiodącego w tym momencie prym na polskim rynku rideshareingowym Ubera.

Taxify – co to jest?

Taxify jest to estoński startup pośredniczący między kierowcami i pasażerami. Jest to największa w Europie aplikacja zrzeszająca ponad 750 000 użytkowników na całym świecie. Z aplikacji można korzystać:

w Europie:

 • Estonia
 • Litwa
 • Łotwa
 • Finlandia
 • Białoruś
 • Ukraina
 • Czechy
 • Węgry
 • Rumunia
 • Serbia
 • Gruzja (lub poza Europą – geograficznie sporna kwestia :))
 • Polska (18 listopada)

poza Europą: 

 • Republika Południowej Afryki
 • Kenia
 • Ghana
 • Meksyk

Jak widzimy do tego grona dołączy już za parę dni Polska.

W Polsce liderem i bezdyskusyjnym konkurentem dla taksówek jest Uber. Piotr Boulangé, dyrektor operacyjny Taxify w Polsce twierdzi, że Polska jest na tyle dużym rynkiem, by było miejsce dla kilku graczy. Wciąż takie aplikacje są dostępne tylko w dużych miastach, taka konkurencja jest w stanie podnieść jakość usług i obniżyć cenę, przez co zyskają przede wszystkim konsumenci.

Jaka jest różnica pomiędzy Taxify a Uberem? Najbardziej zauważalną zarówno dla kierowców jaki i klientów są stałe stawki. Taxify nie posiada dynamicznie zmieniających się przeliczników w zależności od dostępności wolnych aut i dzielnic. Jaki efekt będzie miało takie rozwiązanie? Dowiemy się już 18 listopada w Warszawie, gdzie to pierwszy raz będziemy mogli zamówić kierowcę Taxify. Jeżeli jesteś chętny do przetestowania wpisz na kod promocyjny Taxify aby dostać zupełnie za darmo 30 zł na pierwszy przejazd. Wystarczy wprowadzić kod promocyjny Taxify w odpowiedniej rubryce w aplikacji Taxify, która dostępna jest na platformę Android, iOS i Windows Phone. Wystarczy przejść do zakładki z PROMOCJE z MENU tak jak na screenie poniżej.

taxify kod promocyjny
Taxify kod promocyjny

Kod promocyjny Taxify

Jesteś ciekawy możliwości Taxify? Zamów już dzisiaj kierowcę przez aplikację i testuj za darmo! Wprowadzając nasz darmowy kod promocyjny L99T3 otrzymasz za darmo 20 zł na przejazd! Z pewności wystarczy to by sprawdzić wszelkie możliwości jakie oferuje Taxify.

Aplikacja Taxify

Aplikacja działa bardzo dobrze, jest intuicyjna dzięki czemu nie powinna sprawić nikomu problemu. Mamy możliwość wpisania adresu odbioru jak i miejsca docelowego poprzez wpisanie adresu jak i „wpinając” pinezkę na mapie, które jest automatycznie generowana na podstawie naszej obecnej lokalizacji. Na mapie możemy również zobaczyć w czasie rzeczywistym kierowców Taxify gdzie obecnie się znajdują.

kod promocyjny taxify

Taxify w Polsce – jak wejdzie na nasz rynek?

Jak Taxify ma zamiar wywalczyć na stałe miejsce na polskim rynku rideshareingowym? Z pewnością zachętą do przetestowania ich usług jest darmowy kod promocyjny Taxify na kwotę 30 zł do wykorzystania dla nowych użytkowników. Kolejną ważna kwestią są – jak przekonuje w wywiadzie przedstawiciel Taxify w Polsce – wyższe zarobki dla kierowców. Jesteśmy przekonani, że to nie jedyne kroki zachęcające do skorzystania z Taxify jakie zostaną nam zaoferowane. Jaka i czy będzie odpowiedź Ubera? Przekonamy się na dniach.

Zalety Taxify w Polsce

Na pewno wśród zalet, które należy napisać są niższe stawki dla pasażerów jak i większe zarobki dla kierowców. Na jak długo? Mamy nadzieję, że nie zmieni się to prędko i będziemy w stanie jeździć za jak najmniejszą kwotę. Kolejną różnicą między największym konkurentem jest możliwość płacenia gotówką. Nie raz zdarza się, że na koncie pustki, a jedynie jakie pieniądze posiadamy to te w portfelu. Wtedy zawsze pojawiał się problem i byliśmy zmuszeni do skorzystania z droższej taksówki, na szczęście w przypadku Taxify takie sytuacje nie będą miały miejsca. Kuszące również są rabaty dla nowych klientów, które zachęcają by spróbować czegoś nowego – z doświadczenia wiemy, że darmowe 30 zł na przejazd pozwala dostać się w większość zakątków miasta. Możemy sprawdzić dostępność samochodów jak i konkurencyjność ceny. W pozostałych przypadkach polecamy do skorzystania z usług niezrzeszonej korporacji taksówkarskiej taxi jastrzebie oferującej korzystniejsze warunki przewozowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *